Vorų Broliai MCC Gargždai

Jauni ir entuziastingi Klaipėdos miesto motociklininkai 1998 metais susibūrė su tokio pat sukirpimo linksmais Vėžaičių motociklininkais. Prasidėjo pasivažinėjimai po Klaipėdos, Gargždų apylinkes.

Kadangi vyrukai važinėjo sovietiniais motociklais, išvykos nebūdavo tolimos. Tokie paprasti pasivažinėjimai truko iki 2002 metų, kol važiuodami į „Bliuzo naktis” vyrai susipažino su Vorai MC Vilnius nariais. Bedalyvaujant vilniečiai papasakojo apie Vilniaus klubus, taip pat apie Vorai MC palaikymo klubą Vorų Broliai MCC.

Pajūrio vyrai labai susidomėjo galimybe vykdyti bendrą veiklą su bendraminčiais iš sostinės. Kadangi jau seniai buvo svajota apie savo klubo kūrimą ar jungimąsi prie jau egzistuojančio MC klubo, nuspręsta kandidatuoti į Vorai MC narius. Norint tą padaryti reikėjo kurį laiką būti Vorų Broliai MCC klubo nariais ir vykdyti įvairias palaikymo užduotis.

Po „Bliuzo naktų” prasidėjo aktyvus bendravimas su Vorai MC Vilnius ir Vorų Broliai MCC Vilnius nariais. 2002 metų rugsėjo mėnesį dalis klaipėdiečių ir vėžaitiškių išvyko dirbti į Čekiją. Atstumas nesukliudė motociklininkų bendravimui, ryšiai ir bendri interesai stiprėjo, tad 2003 pavasarį penki vyrai iš Klaipėdos, Vėžaičių ir Nidos sukūrė Vorų Broliai MCC Klaipėda padalinį.

Bėgant laikui prie padalinio jungėsi motociklininkai iš Gargždų, Veiviržėnų, Juodkrantės ir kitų miestelių. Perspektyviausi vyrai tapo atskiru Vorai MC Gargždai padaliniu, į kurį ir šiandien pereina perspektyviausi Vorų Broliai MCC nariai.

Žinokite, kas vyksta

Gaukite klubo naujienas greičiau ir patogiau:

Kiti projektai

Aplankykite kitas mūsų svetaines:

Klubo draugai

Aplankykite mūsų draugus:

    WHICH PART OF FUCK OFF DON'T YOU UNDERSTAND?