Palaikantys klubai

Vilniaus motociklininkų klubas VORŲ BROLIAI MCC buvo įkurtas 2000 m. balandžio 1-ąją dieną. Jis sukurtas kaip paramos klubas, kuris palaiko VORAI MC.

Besiplečiant klubui VORAI MC, atsirado ir VORŲ BROLIAI MCC filialų įvairiuose miestuose, tokiuose kaip: Gargždai, Vilkaviškis, Druskininkai, Kaišiadorys, Juodkrantė.

Pirmieji nariai buvo Lenciūgas, Mažylis, Genys, Lolo, Laukinis, Raugalas, Pinčiukas.

Vorų brolių krikštatėvis buvo Vorų memberis Plaukas, kuris davė mintį sukurti Vorų brolius ir tokiu būdu palaikyti VORAI MC susivienijimą.

Pirmuoju Vorų broliai MCC prezidentu buvo Lenciūgas kuris uoliai puoselėjo idėjas ir sėkmingai su visa VORŲ BROLIŲ komanda palaikydavo, visokeriopai padėdavo VORAI MC organizuojamuose renginiuose, įsijungdavo į klubo veiklą, saugodavo renginius, taip pat susiorganizuodavo ir savo mini renginių.

Per visa gyvavimo laiką dėl informacijos stokos būdavo klaidų ir nesusipratimų, taigi keitėsi ir VORŲ BROLIAI MCC emblemos spalvos. Pradžioje buvęs pilkas ratukas buvo pakeistas į spalvotą, tačiau neužilgo buvo nuspręsta grįžti prie originalaus pilko, kiek patobulinto dizaino, nes į Vorų brolius buvo žiūrima kaip į VORAI MC memberius.

Pradžioje Vorų broliai MCC auto parką sudarė rusiška technika, tai Ural, Dnepr, MK, JAWA, bei kiti. Tik retas kuris galėjo pasidžiaugti japonų technika ar pasvajoti apie Harley Davidson, tačiau tai netrukdė Vorų broliams ir toliau vienas kitam padėti bei kitom išgalėm stiprinant broliškumą ir klubo vienybę.

Kiekvieną vakarą prie garažų rinkdavosi, taisydavo ir “tiuninguodavo” rusiškus “baikus”, vienas kitam pasakodami įvairias istorijas bei naktinių pasivažinėjimų nuotykius.

Daugiau apie VORŲ BROLIAI MCC galite sužinoti adresu vorubroliaimcc.lt

Žinokite, kas vyksta

Gaukite klubo naujienas greičiau ir patogiau:

Kiti projektai

Aplankykite kitas mūsų svetaines:

Klubo draugai

Aplankykite mūsų draugus:

    WHICH PART OF FUCK OFF DON'T YOU UNDERSTAND?