KILKIM ŽAIBU staigmena – SKYLĖ ir senoviniai motociklai!

2011-04-22 08:13:13

Skelbdami festivalį „Rasos su Žaibais“ mes minėjome, kad šiemet festivalis turės netikėtų ir netradicinių sprendimų bei staigmenų. Pagaliau jūsų dėmesiui pristatome netikėčiausią ir itin malonią mums patiems (tikimės ir jums) žinią: birželio 23 d. prie Lūksto ežero Rasas kartu su mumis švęs Aistė Smilgevičiūtė ir grupė SKYLĖ!

Be reikalo nespėliokite ir neieškokite paaiškinimų, kodėl ši grupė gali groti festivalyje KILKIM ŽAIBU. Mums patiems ši mintis buvo lyg žaibas iš giedro dangaus. Šią mintį įgyvendinti paskatino paskutinis SKYLĖS albumas BROLIAI, kuris yra skirtas 1944-1953 m. Lietuvos laisvės kovų dalyviams atminti.  Tai atsakymas į visus klausimus. Nebesvarbu nei muzikos stilistika, nei žanras. BROLIUS tiesiog privalo klausyti kiekvienas, kuris save vadina lietuviu!

Nuo gyvavimo pradžios, iš pradžių be charizmatiškosios Aistės Smilgevičiūtės, ilgametė scenos grupė SKYLĖ kryptingai kūrė savo poetinį- muzikinį eliksyrą. Pagrindas iš roko muzikos apaugo ir įsiurbė neofolko, bardų gijas, punk, reggie ir kitus elementus. Su dainininkės Aistės Smilgevičiūtės atėjimu išryškėjo gaivališka baltiškoji linija.

Unikalaus balso savininkė Aistė ir viena profesionaliausių grupių Lietuvoje – SKYLĖ –  festivalyje pristatys įvairius geriausius visų laikų savo kūrinius, tarp kurių bus ir kelios dainos iš albumo BROLIAI. Kadangi koncertas bus linksmos Rasų šventės vakarą, vien opi partizanų tema būtų tiesiog per skaudi. Tokią dieną ilgai gedėti nedera. Bet mes nors ir trumpai prisiminsime bei pagerbsime tuos, kuriems švęsti linksmai Rasas nebuvo lemta.

Neabejojame, kad Aistė ir SKYLĖ Rasų vakarui suteiks išskirtinio žavesio. Rasos kitaip. Žaibas kitaip. SKYLĖS koncertas kitaip. Mes patys pagaliau nekantraujame tai patirti…

Kitas festivaliui KILKIM ŽAIBU svarbus akcentas yra tai, kad palaikyti SKYLĖS pasirodymą ir kartu švęsti Rasas atvyksta seni festivalio bičiuliai – baikeriai VORAI MC. VORAI MC tradiciškai (Rasų dienomis) kasmet organizuoja moto ralį aplink Lietuvą, skirtą Birželio 23-osios sukilimui paminėti. Ralyje šiemet bus galima dalyvauti IV klasėse: senoviniais motociklais su lopšeliais, senoviniais motociklais be lopšelių, šiuolaikiniais motociklais su lopšeliais, bei šiuolaikiniais motociklais be lopšelių. Kelionės tikslas yra aplankyti Lietuvos laisvės kovotojų „partizanų“ buveines visoje Lietuvoje, bei paminėti 1941 m. vykusį „Birželio 23-osios sukilimą“. Būtent šios sveikintinos ekspedicijos metu motociklininkų kolona aplankys ir festivalį KILKIM ŽAIBU. Kartu atšventę Rasų naktį vyrai tęs užsibrėžtą tikslą toliau.

Tokiu būdu „Rasų su Žaibais“ šventėje šalia senųjų amatų, žaidimų, rungčių bei dainų prisidės dar ir senoviškos moto technikos paradas. Technikos mylėtojai turės galimybę dalintis įspūdžiais prie išrikiuotos motociklų kolonos.

Na ir džiugi žinia visiems ketinantiems prisijungti prie VORAI MC organizuojamo moto ralio — visi dalyvaujantys ekspedicijoje ir atvykę motociklais į festivalį KILKIM ŽAIBU bus įleidžiami nemokamai!

Taip mes norime prisidėti prie teisingo ir sveikintino kovotojų už Lietuvos laisvę pagerbimo.­

Šiuo metu bilieto kaina yra 80 Lt.

Galioja akcija: šeši bilietai už penkių kainą.

Tokiu būdu perkant bilieto kaina – tik 66,66 Lt

Akcijos galiojimo pabaigą pasiliekam teisę nuspręsti patys.

Ketinantys švęsti Rasas už velniškai gerą kainą – geriau neatidėliokit!

Daugiau informacijos:

www.kilkimzaibu.com

Bendraukime:

www.facebook.com/kilkimzaibu

Organizatorius:

Klubas PIKUOLIS


Žinokite, kas vyksta

Gaukite klubo naujienas greičiau ir patogiau:

Kiti projektai

Aplankykite kitas mūsų svetaines:

Klubo draugai

Aplankykite mūsų draugus:

    WHICH PART OF FUCK OFF DON'T YOU UNDERSTAND?