Tėvynei – Tūkstantmetis

2009-03-07 15:22:23

Nuo 2000 metų kasmet kovo 11-ąją klubas VORAI MC organizuoja tradicija tapusį sunkiosios roko muzikos koncertą „Tėvynei“, skirtą Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Devyniuose iki šiol vykusiuose renginiuose „Tėvynei“ koncertavo 25 grupės iš Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Norvegijos, koncertas vyko keturiose skirtingose Vilniaus metalinės scenos tvirtovėse – pradedant „Kabliu“ ir baigiant „Mulen Ružu“. Šiemet jubiliejinis dešimtasis renginys „Tėvynei – Tūkstantmetis“ skirtas pirmąjam Lietuvos vardo paminėjimui 1009 metais, kai mūsų išdidūs protėviai už baltų tikėjimo simbolių sudeginimą nukirsdino arkivyskupą Brunoną su visa jo palyda. Renginyje senovės lietuvių dvasia skambanti metalinė muzika grąžins mus 1000 metų atgal, bus pagerbti karžygiai, stoję į kovą už Tėvynės laisvę.

Renginyje koncertuos žymiausi įvairių metalo muzikos stilių atlikėjai iš Lietuvos, Latvijos ir Švedijos. Dalyvaus tris skirtingas kryptis atstovaujančios Lietuvos grupės: Lietuvos patriotinio metalo grandai, skandalingoji grupė DIKTATŪRA, pagoniško metalo dievai OBTEST ir lietuviško heavy-power metalo lyderiai THUNDERTALE, kurie sugros specialiai šiam renginiui skirtą kūrinį. Tūkstantmečio proga Lietuvą pasveikins broliai latviai – garsiausia visų laikų Latvijos metalo grupė SKYFORGER! Svečiai iš Latvijos žada paruošti specialią programą kartu su latviško folkloro atlikėjais, greičiausiai išgirsime ir naujų dainų iš ruošiamo naujojo SKYFORGER albumo.

Galiausiai, dvigubo jubiliejaus proga pirmą kartą Lietuvoje koncertuos ypatingi svečiai – legendinį Vikingų vilką MÅNEGARM įkūnijanti grupė iš Švedijos! Išskirtiniais gyvais pasirodymais garsėjantis MÅNEGARM šį kartą užtemdys Mėnulį tiksliu laiku – per pačią pilnatį, išlaisvindamas surakintus Tėvus, dovanodamas galias mums ir leisdamas išsipildyti pranašystei. Artėjant vidurnakčiui mūsų laukia ypatinga akimirka, kurios jūs nepamiršite visą savo gyvenimą, nes pasikartos tai, kas įvyko prieš 1000 metų… Lietuva garbingai įžengs į antrą Tūkstantmetį!

Bilietų kaina yra ne kritinė, bet simbolinė – 66,6 Lt ir atspindi velniškus sunkumus, kuriuos Lietuvai teko įveikti. Dalyvaudami renginyje „Tėvynei – Tūkstantmetis“ prisidėsite prie Lietuvos vardo garsinimo pasaulyje dar 1000 metų! Šią iškilmingą dieną kaip ir mūsų protėviai sakome – MES NESIKLAUPSIM!!!

Daugiau informacijos: www.tevynei.lt


Žinokite, kas vyksta

Gaukite klubo naujienas greičiau ir patogiau:

Kiti projektai

Aplankykite kitas mūsų svetaines:

Klubo draugai

Aplankykite mūsų draugus:

    WHICH PART OF FUCK OFF DON'T YOU UNDERSTAND?